KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14797142
nr 1479 7142
Haim Kern
(f. 1930), Tyskland
Färgetsning, Signerad, numrerad 66/100. Bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm
Kondition: skadad glasskiva
Haïm Kern, tysk konstnär född 1930.
Utrop:
300 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:04:06